پروفیل درب -مزایای بی شمار میلگرد

کاربرد پروفیل در ساخت درب های دو جداره


مزایای بی شمار میلگرد

گوشه های پیش ساخته کارخانه ممکن است انتخاب طبیعی به نظر برسند ، اما اینمیلگرد می تواند زمان و هزینه سرب اضافی را برای هر اندازه یا پیکربندی به غیر از تقویت هشت سیم معمولی هشت یا 12 اینچی ، نیاز داشته باشد. این میلگرد به خصوص در مورد تنظیمات قلاب و چشم قابل تنظیم سفارشی است.


دیوارهای تقاطع
TMS Code اجازه می دهد تا بخش های تقویت شده سیم T- افقی پیش ساخته ، جایی که یک دیوار سنگ تراشی بدون بار داخلی برای پشتیبانی جانبی از دیگری عبور می کند. با این حال ، این ممکن است بهترین انتخاب باشد. چنین بخشهای T معمولاً در طول ساخت و ساز در دیواره طولی 16 اینچ در مرکز تعبیه شده اند و می توانند قسمت پیشانی بخش T را حدود 24 اینچ بکشند تا دیوار تقاطع ساخته شود.

بسیاری از ماسون ها موافقت می کنند که مقاطع سیم در معرض خطر ممکن است ، به خصوص در ارتفاع چشم ، در محل خطرناک باشد. خوشبختانه ، کد TMS همچنین اجازه می دهد پارچه سخت افزاری گالوانیزه مش ¼ اینچی برای دیوارهای جالب بدون بار داخلی (به شکل 6 مراجعه کنید). علاوه بر این ، کد TMS برای دیوارهایی که از تقاطع انتقال برشی مورد نظر هستند ، به لنگرهای تسمه Z احتیاج دارد. طرح بند Z ، نگرانی های ایمنی مشابه را با بخش های T در معرض ایجاد می کند.

با این حال ، آنها فقط در صورت میلگرد استفاده از طرح نیاز میلگرد به استفاده از برش دارند ، که اغلب توسط جامعه طراحی اشتباه درک می شود. در صورت استفاده ، اتصالات مش معمولاً بهترین انتخاب هستند. آنها به راحتی در دسترس ، ساده و مقرون به صرفه برای نصب هستند و می توان با اطمینان از جاده خم کرد تا اینکه دیوار تقاطع به ارتفاع خود برسد.

برای تقاطع دیوارهای باربر داخلی ، معمولاً پشتیبانی جانبی از حمایت از اعضای میلگرد قاب بندی بدست می آید و برای پشتیبانی جانبی به دیوارهای تقاطع وابسته نیست.

گزینه های پایان
دو مورد متداول برای تقویت سیم ، گالوانیزه آسیاب و گالوانیزه گرم است. دسته اول توسط TMS Code برای اکثر برنامه های داخلی که در تماس با رطوبت یا رطوبت زیاد نیست ، مجاز است. اتمام های گالوانیزه آسیاب استاندارد از طریق الکترو گالوانیزه تولید می شود ، فرایندی که لایه ای از روی به فولاد وصل می شود وقتی جریان الکتریسیته از طریق محلول شور / روی با یک آند روی و رسانای فولادی اجرا شود. این فرآیند زمانی انجام می شود که سیم در حالت خام خود باشد ، قبل از ساخت (یعنی برش داده شده و به شکل جوش داده شود) به تقویت سیم.

گالوانیزه گرمازدگی برای کلیه برنامه های خارجی و همچنین دیواره های داخلی در معرض رطوبت یا رطوبت زیاد لازم است. این فرایند پوشش فولاد با یک لایه سنگین با غوطه ور کردن آن در حمام روی مذاب است. این فرآیند پس از ساخت سیم به منظور تقویت آرماتور انجام می شود.

در چند برنامه منحصر به فرد ، فولاد ضد زنگ ممکن است ارزش ارائه دهد. گرچه بسیار گران است ، ممکن است در محیط هایی با خوردگی بالا یا در جاهایی که نیازهای مغناطیسی لازم نیست ، ضروری باشد.


مزایای بی شمار
متأسفانه ، همه کسانی که سیم تقویتی میلگرد را طراحی یا مشخص نکرده اند ، از تغییر به CMU تقویت شده سرعت می گیرند. جیب های زیادی در کشور وجود دارد که شکل خرپای قدیمی و / یا سیم سنگین هنوز استفاده می شوند. شکل 7 مزایای نردبان و مضرات خرپا را به همراه استاندارد نه قایق استاندارد در مقابل تقویت سیم سنگین بررسی می کند.

علاوه بر این ، سیم نردبان به شکل میله و میله های نه سنج دارای مزایای دیگری از جمله هزینه های تولید کمتر ، بسته بندی و حمل و نقل است. وزن سبک تر بسته نرم افزاری ، هنگام جابجایی در محل کار ، خطر صدمه به کمر را کاهش می دهد. پیکربندی نردبان همچنین نصب سیم ، میلگرد و گروت را ساده می کند. این به نوبه خود ، بهره وری آجر را افزایش می دهد.

doorprofile | 12:00 AM | ۱۳۹۸ بيست و سوم مرداد | ارسال نظر

 
 

انواع پروفیل برای ساخت درب و پنجره های دوجداره

آرشيو مطالب

ایمیل مدیر وبلاگ

صفحه نخست

doorprofile doorprofile

آذر 1398
آبان 1398
مرداد 1398
تیر 1398

 

  RSS 


جامعه مجازی موسیقی ایرانیان

Copyright © http://doorprofile.noteahang.com
All Rights Reseved.

ایجاد وبلاگ جدید | گزارش تخلف | نمایش لیست وبلاگ هاجامعه مجازی موسیقی ایرانیان