پروفیل درب -پلاسمای برش: چه چیزی باید یک ظاهر شبیه را جستجو کند؟

کاربرد پروفیل در ساخت درب های دو جداره


پلاسمای برش: چه چیزی باید یک ظاهر شبیه را جستجو کند؟

پلاسمای برش: چه چیزی باید یک ظاهر شبیه را جستجو کند؟

برش پلاسما: برش باید به چه صورت باشد؟
اگر تازه وارد دنیای برش پلاسما نشده اید ، ممکن است تعجب کنید که "برش پلاسما چه خوب است؟"

پلاسما اکسیژن معمولی
این نوع برش پلاسما از دهه 1980 آغاز شده است. پیشرفت های فناوری بدان معنی است که این روش برش پلاسما اکنون می تواند فولاد را بیش از دو اینچ ضخامت کند. برش های نتیجه گیری معمولاً بسیار تمیز است ، بدون گرد شدن لبه های بالا ، لبه های بدون کش و لبه های کمترین لبه.

پلاسما هوا
این نوع برش پلاسما از هوا به عنوان گاز اصلی استفاده می کند و مقرون به صرفه ، همه کاره و قابل حمل است. به طور معمول ، کیفیت برش پلاسما هوا بستگی به فردی دارد که این برش را انجام دهد. اگر دست فرد در حال لرزیدن باشد ، برش لبه ای زبر خواهد داشت. اما اگر مشعل روی دستگاه برش دقیق نصب شده باشد ، برش نرم و صاف تری خواهید داشت. در فولاد ، این نوع برش باعث لبه سخت شده مورد نیترید می شود و روی آلومینیوم و فولاد ضد زنگ باعث اکسیداسیون خواهد شد.

پلاسما با کیفیت بالا
برش پلاسما با کیفیت بالا همه چیز در مورد صحت و سقم است ، بنابراین می توانید از این امر انتظار بهترین برش را دارید. بسیاری از ضخامت های فلز قابل برش هستند و لبه ها بدون خش و مربع هستند. همچنین می توانید از دقت 0.010 + در حد یک اینچ انتظار داشته باشید و انواع دیگر برش پلاسما را برای دقت ضرب و شتم کنید.

عوامل دیگر
و همچنین نوع برش پلاسمائی که انجام می دهید ، قطع نهایی نیز به عوامل مختلف دیگری از جمله کیفیت جدول برش و اجزای آن ، نرم افزار مورد استفاده و سن سیستم بستگی دارد. به همین دلیل اگر می خواهید برش پلاسما بهترین نتیجه ممکن باشد به متخصصان اعتماد کنید.

برش پلاسما از ShapeCUT
اگر می خواهید از مزایای برش پلاسما با کیفیت بالا استفاده کنید ، امروز با شماره 1800 ShapeCUT (1800 742 732) با ShapeCUT تماس بگیرید. به عنوان کارشناسان همه چیز در زمینه برش فلز ، می توانید مطمئن باشید که ما می دانیم چه کاری انجام می دهیم و دقیقاً نتیجه مورد نظر را می گیرید. با بیش از 20 سال تجربه و آخرین فن آوری در دسترس ما ،
فلز دریایی: مشارکت بین استیل و دریای
28 ژوئیه 2016

فلز دریایی: مشارکت بین فولاد و دریا
به عنوان یکی از مهمترین مرکز برش و پردازش فولاد کوئینزلند ، در ShapeCUT ما وسواس فلز را داریم. در سرزمین معروف به سواحل زیبای خود ، طبیعتاً کنجکاو هستیم که در هنگام ترکیب با آبهای خلیج مورتون ، دریای مرجان و فراتر از آن چه اتفاق می افتد برای فلز متخصص ما رخ می دهد. 21 متشکرم ، بسیار ساده تر است که نشان دهید آب دریا و فولاد ضد زنگ همه کاره و استثنایی از طریق اینفوگرافیک زیرکانه انجمن جهانی فولاد چه چیزی را ایجاد می کند ، و جزئیات بیراهه ها و ظواهر این است که چرا شما باید فولاد را به همان اندازه که ما انجام می دهیم جشن بگیرید - به خصوص هنگام مخلوط کردن با اقیانوس.

حمل و نقل برای تبدیل دریا
در حالی که دریاها زمانی توسط کشتی های آهن اداره می شدند ، از حدود اواسط دهه 1900 ما از فولاد استفاده می کردیم تا به عنوان یک ماده سبک تر و ارزان تر از آن استفاده کنیم. با توجه به حجم کشتی های باری فولادی روی آب - همانطور که این مطلب را می خوانید ، پنج یا شش میلیون کانتینر حمل و نقل فولادی از سطح بین المللی A تا B درحال پرواز است - این شهادت واقعی برای سرسختی و مفید بودن فولاد در هنگام اقیانوسهای ما است. و این دقیقاً بالاتر از امواج است.

فولاد غرق شده شگفتی هایی را برای زندگی دریایی در سواحل دلاور در ایالات متحده انجام داده است. در حالی که 714 اتومبیل قدیمی مترو NYC در کف اقیانوس ممکن است کمی عجیب به نظر برسد ، به لطف ساختار فولادی آنها ، آنها به یک روش مبتکرانه برای بازیافت برای بهبود محیط ، افزایش تعداد مرجان ، ماهی و سخت پوستان 400 برابر تبدیل شده اند. چیزی که آنها تنها چند سال عقب بودند.

انرژی مجدد در امواج
این تنها زندگی دریایی نیست که از فولاد نیز سود می برد. فولاد منبع مورد نیاز برای بازیابی انرژی تجدید پذیر جزر و مدی است که برای انواع سازه ها از جمله قطب ها و حتی تیغه های توربین استفاده می شود و 80٪ از مواد مورد استفاده را تشکیل می دهد. استفاده از فولاد در رابطه با اقیانوس مطمئناً به یک منبع ارزشمند تبدیل می شود ، زیرا ما همچنان به جستجوی منابع انرژی برای کره زمین می پردازیم: فولاد برای پایداری مهم است.

البته این واقعیت ها فقط نوک کوه یخ در هنگام صحبت از فولاد و دریا است. از صخره های مصنوعی ضد طوفان گرفته تا دفاعی سیل ، به راحتی می توان فهمید که چرا فلز چنین فلزی باورنکردنی است و برای زیرساخت اقیانوسهای ما هم زیر آب و هم از اهمیت بالایی برخوردار است.

ShapeCUT از فولاد شما بهترین استفاده را می کند ، چه از نظر آب و یا خشکی
با وجود یک تیم متخصص ، انبوهی از صفحات فولادی و امکان انعطاف پذیری بین یک درخواست منحصر به فرد و برنامه های کاربردی برای سفارشات فله ، ShapeCUT تنها مکانی است که می توانید برای پردازش با کیفیت باورنکردنی فولاد ، پروفیل و برش لیزری در کوئینزلند استفاده کنید. .

doorprofile | 12:00 AM | ۱۳۹۸ سي و يکم مرداد | ارسال نظر

 
 

انواع پروفیل برای ساخت درب و پنجره های دوجداره

آرشيو مطالب

ایمیل مدیر وبلاگ

صفحه نخست

doorprofile doorprofile

آذر 1398
آبان 1398
مرداد 1398
تیر 1398

 

  RSS 


جامعه مجازی موسیقی ایرانیان

Copyright © http://doorprofile.noteahang.com
All Rights Reseved.

ایجاد وبلاگ جدید | گزارش تخلف | نمایش لیست وبلاگ هاجامعه مجازی موسیقی ایرانیان