پروفیل درب -دربافت جایزه در صنعت فولاد ضد زنگ

کاربرد پروفیل در ساخت درب های دو جداره


دربافت جایزه در صنعت فولاد ضد زنگ

مانوئل وازکز ، دانشجوی مهندسی مکانیک در دانشگاه کدیز ، برنده جایزه III Acerinox
IMG_5312
مانوئل وازکز و برناردو ولاکزز
در تاریخ 25 ژانویه ، جایزه III Acerinox در دانشکده عالی مهندسی دانشگاه Cizdiz در پردیس Puerto Real ، به مانوئل وازکز برای پروژه خود "شبیه سازی توسط عناصر محدود از روند نورد فولاد ضد زنگ دوبلکس اهدا شد. "

این رویداد به ریاست معاون صدراعظم انتقال فناوری و نوآوری ایالات متحده انجام شد. آقای خاویر پرز فرناندز ، مدیرعامل Acerinox ، S.A. آقای برناردو والیزوکز ، رئیس مؤسسه مهندسی در اسپانیا ، آقای کارلوس دل الاسلامو ، مدیر دانشکده عالی مهندسی دانشگاه Cádiz آقای خوان خوزه دومونگوئز و مدیر کارخانه Acerinox اروپا و مدیر تولید از گروه Acerinox D. آنتونیو مورنو.

آقای برناردو والیزکز گفت: "از جمله اقدامات بسیار ارزشمند برای یک شرکت سرمایه گذاری در آینده است و دانشجویان بخش مهمی از آن را تشکیل می دهند ، در دانشگاه ها جایی است که استعدادهای فردا ساکن هستند که مشکلات موجود را حل می کند. جامعه و فقط به فرصتی برای این کار احتیاج داریم و از Acerinox قول می دهیم که این فرصت را بدهیم ... "همچنین توضیح داد که" دانشگاه زمینه ای است که ما باید از آن مراقبت کنیم تا محصول خود را که از جنس استنلس استیل است ارتقاء دهیم ... "، از Acerinox" فکر می کنیم که بهترین مکان برای گفتن آن جایی است که تصمیمات فردا جعل شده و اتخاذ خواهد شد ، یعنی در دانشگاه می گویند ، این سرچشمه دوره های آموزشی است که آنها از سدینوکس ارائه می دهند ... ، و این سرچشمه جایزه Acerinox است ، امروز ما جشن می گیریم در اینجا نسخه سوم. ما از زمان تأسیس بیش از انتظارات ما هستیم و امیدواریم که سالها زنده بماند "برای این" ما پشتیبانی دانشگاه پروژه برنده جایزه نمونه ای از همکاری بین دانشگاه و شرکت است ، در این مورد Titania ، ... ، و ما شرکتهایی را تشویق می کنیم که بر روی این فرمول نیز شرط می بندند ... "D. D. Bernardo با خطاب به پروژه برنده گفت:" یک فناوری از آینده بزرگ در صنعت ما ، شبیه سازی فرآیندهای تولید با استفاده از عناصر محدود ، این یک فناوری جدید نیست اما امروزه به دلیل پیشرفت در ظرفیت ، سرعت و هزینه پردازش داده ها مهمتر است ... "،" امیدواریم این پروژه مسیرهای بسیاری را باز می کند که به ما کمک می کند تا بهتر و بهتر تولید فولاد ضدزنگ را بشناسیم. " سرانجام وی از داوران بخاطر کارشان تشکر کرد.

از طرف وی ، آقای کارلوس دل ایلامو ، پس از اذعان به فرصت شرکت در این رویداد و بازدید از بخشی از امکانات دانشگاه ، در مورد روند انتخاب و بررسی صحبت کرد و علاوه بر نامگذاری پروژه برنده ، وی را بیان کرد. ذکر ویژه به پنج فینالیست دیگر ، "ماریا ایزابل ماتئوس از دانشگاه وادادولید ، فرانسیسکو اربسو از دانشگاه اویودو ، گونزالو کانوسا از دانشگاه پلی تکنیک مادرید ، ایگناسیو ایگویا از دانشگاه لا Rioja و Jesús Matoso از دانشگاه Cizdiz. " از سوی دیگر ، وی خاطرنشان کرد: "جایزه ای که امروز اعطا می شود نمونه خوبی از تخیل است و تخیل چیزی غیر از توانایی ایجاد چیزی نیست که وجود داشته باشد ، جایزه ای که در آن شرکت ، Acerinox و مؤسسه اصلی وجود دارد. برای توسعه جامعه نیز دانشگاه دانش به دلیل علاقه عمومی مثال زدنی از همکاری و همکاری است ، امیدوارم که این جایزه به عنوان محرک برای کسانی که در حال حاضر در این دانشگاه مشغول آموزش هستند و ممکن است شایسته فردا باشد نیز باشد این تمایز تعالی که امروز جشن می گیریم. "

آقای خوان خوزه دومانگوئز از همه بخاطر حضور در نسخه سوم جایزه Acerinox "روزی که در آن ما همچنان به ایجاد تاریخ مدرسه خود می پردازیم" تشکر کرد ... زیرا امروز یک روز بزرگ برای مدرسه ما است ، زیرا ما تحویل یک جایزه به یکی از ما را جشن می گیریم دانش آموزان ، اقدامی که در آن هر مدیر احساس غرور و افتخار می کند و می بیند که یکی از دانشجویانش به عنوان یک فارغ التحصیل موفق "در حال حاضر" قادر به انتقال دانش خود به جامعه ما است "و خطاب به مانوئل گفت:" او جوهر را نشان داده است مهندس ، توانایی انتقال دانش خود به جامعه "با بیان اینكه" این جایزه به معنای اتمام موفقیت آمیز مرحله شما به عنوان یك فارغ التحصیل است ، مرحله ای كه ما شما را به عنوان مهندس جعل كرده ایم و بدون تردید كار شما ، فداكاری شماست. و اشتیاق اجازه داده است تا با یک پروژه درجه نهایی با کاربرد مستقیم صنعت ، به طرز خارق العاده ای نتیجه بگیرد. " وی "همکاری فوق العاده مربیان خود خوزه ماریا سانچز ، خاویر بوتانا و پدرو آستولا را توسط تایتانیا تشخیص داد که توانسته اند شما را راهنمایی کنند" با تشکر از "تایتانیا به ما اجازه همکاری در بسیاری از پروژه های مشترک" و Acerinox را داد ". تحویل این صفحه سوم

doorprofile | 12:00 AM | ۱۳۹۸ ششم آبان | ارسال نظر

 
 

انواع پروفیل برای ساخت درب و پنجره های دوجداره

آرشيو مطالب

ایمیل مدیر وبلاگ

صفحه نخست

doorprofile doorprofile

آذر 1398
آبان 1398
مرداد 1398
تیر 1398

 

  RSS 


جامعه مجازی موسیقی ایرانیان

Copyright © http://doorprofile.noteahang.com
All Rights Reseved.

ایجاد وبلاگ جدید | گزارش تخلف | نمایش لیست وبلاگ هاجامعه مجازی موسیقی ایرانیان