پروفیل درب -مدیر عامل شرکت فولاد ایالات متحده

کاربرد پروفیل در ساخت درب های دو جداره


مدیر عامل شرکت فولاد ایالات متحده

ایالات متحده در مورد ویتنام به دلیل ریختن میخ های فولادی تحقیق می کند
24 ژوئن 2014 فولاد وزارت بازرگانی ایالات متحده (DOC) ، وظیفه ضد دامپینگ ، میخ های فلزی
وزارت بازرگانی ایالات متحده (DOC) تحقیق در مورد اعمال عوارض ضد دامپینگ و ضد تأخیر در ناخن های فولادی تولید شده در ویتنام را باز کرده است.

DOC این تحقیقات را در 18 ژوئن ، 20 روز پس از دریافت طوماری از یكی از بزرگترین تولیدكنندگان ناخن فولادی ایالات متحده Mid-Continent Steel & Wire، Inc. علیه شركتهای ویتنام ، تایوان ، كره جنوبی ، عمان ، مالزی ، ترکیه اعلام كرد. ، و هند

وب سایت خبری Thoi Bao Kinh Te Saigon (سایگون تامس) گزارش داد كه این دادخواست 15 شركت بزرگ ناخن فولادی ویتنامی را به صادرات به ایالات متحده با 115.3 درصد كاهش داد.


همچنین تعدادی از برنامه های دولتی را مشخص کرد که احتمالاً یارانه ناعادلانه ای به تولید کنندگان میخ های فلزی در این کشورها ارائه می دهند.

DOC تعیین می کند تا چه میزان این یارانه ها به طور ناعادلانه قیمت را پایین می آورند.

ایالات متحده آمریکا در سال 2013 حدود 34.7 میلیون دلار (یا 39000 تن) ناخن فولادی را از ویتنام وارد کرده است ، طبق آمار گمرک ، حدود 17 درصد از کل واردات ناخن فولادی این کشور در طول سال.

انتظار می رود کمیسیون تجارت بین المللی ایالات متحده نتایج اولیه تحقیقات خود را حداکثر تا 14 ژوئیه منتشر کند.

این نتایج مشخص خواهد کرد که آیا ناخن های ویتنامی صنعت داخلی ایالات متحده را آسیب می بینند یا تهدید می کنند.

اگر جواب منفی باشد ، پرونده برای ویتنام بسته خواهد شد.

این پنجمین کاوش ضد دامپینگ و ضد بارداری است که ایالات متحده از سال 2011 تاکنون در محصولات صنعتی ویتنام انجام داده است. بقیه لوله های فولادی با کیفیت کربن ، لوله های فشار از جنس استنلس استیل ، کیسه های PE و چوب لباسی استیل جوش داده شده اند.

فقط مورد اول وظایف گنجانده شده بود.

در اوایل سال جاری ، ایالات متحده 116.31 درصد وظیفه ضد دامپینگ خود را در واحدهای غیرمجاز کشف نشده تولید شده در ویتنام تمدید کرد.

وظیفه اجزای تشک برای اولین بار در دسامبر سال 2008 به ویتنام تحمیل شد.

وزارت بازرگانی آمریكا موظف است پس از پنج سال دستورالعمل های ضد دامپینگ یا ضدحرفه را حذف كند ، مگر اینكه این وزارتخانه و كمسیون تجارت بین الملل رأی دیگری بدهند.
سازندگان فولاد آمریکایی علیه دامپینگ مخالفت می کنند
24 ژوئن 2014 Steel U S Steel،
مدیر عامل شرکت فولاد ایالات متحده ، که اخیراً دو کارخانه در تگزاس و پنسیلوانیا را از کار درآورد ، از جمله کسانی است که قرار است شهادت دهند.

این شرکت "دامپینگ" - هجوم فولاد ساخته شده توسط خارجی را که در قیمت های زیر بازار قرار دارد - مقصر می داند که باعث کاهش بهره وری و سود تولید کنندگان فولاد داخلی می شود.

ایالات متحده استیل همچنین علیه کره جنوبی شکایت کرده است که آن را یکی از بدترین متخلفین در بین رقبای خارجی خود می نامد.

جان ویلکینسون مدیر گیاهان کارخانه لورین ایالات متحده استیل است. او می گوید فقط یک نتیجه "مناسب" برای این پرونده وجود دارد.

ویلکینسون می گوید: "و این بدان معنی است که این پرونده های تجارت را علیه کره جنوبی قرار دهید." وی افزود: "ما به ایالات متحده آمریکا فولاد و سایر شرکتهای فولادی فرصت جنگیدن در ایالات متحده را می دهیم ، ما به پشتیبانی داخلی خود باز می گردیم. ما درخواست کمک نمی کنیم. آنچه ما به دنبال آن هستیم فقط یک زمین بازی عادلانه برای مقابله با آن است. "

انستیتوی سیاست گذاری اقتصادی می گوید ، جمعی ، صنایع فولاد ایالات متحده در سال 2012 400 میلیون دلار و در سال 2013 1.2 میلیارد دلار از دست دادند و ضررهای بیشتری به همراه خواهد داشت ، مگر اینکه کاری انجام شود.

سازندگان فولاد آمریكا خواستار اجرای دقیق تر قوانین تجارت بین الملل هستند كه به گفته آنها به آنها كمك می كند تا بتوانند به رقابت بپردازند ، خصوصاً در جریان وقوع رونق شیل در آمریكا ، از جمله مناطق شیل اتیكا و ماركلوس كه از طریق اوهایو عبور می كنند.

انتظار می رود وزارت بازرگانی ایالات متحده تا اواسط ماه ژوئیه حکم صادر کند. راهپیمایی در مورد Range: اقدامات برای متوقف کردن دامپینگ فولاد در ایالات متحده.
24 ژوئن 2014 معدن فولاد ، وزارت بازرگانی ایالات متحده ،
رهبران کارگر می گویند هزاران شغل به دلیل ریخته شدن فولاد اضافی به بازار ایالات متحده در معرض خطر هستند. روز دوشنبه در خط آهن به منظور خواستار اقدام وزارت بازرگانی ایالات متحده ، تجمع برگزار شد.

تخمین زده می شود که بیش از 2،000 نفر از بخش معدن و فولاد در این محدوده حضور داشته باشند. این راهپیمایی بخشی از کمپین ملی Save Our Steel Jobs بود.

اگر کارهایی برای تنظیم محصولات خارجی فولاد در ایالات متحده با قیمت های زیر ارزش بازار انجام نشود ، مشاغل معدنی و تاکونیت مینسوتا می توانند در معرض خطر باشند. این موضوع مورد توجه بسیاری از آهنین قرار گرفته است.

"مارك دایتون" فرماندار - (DFL) مینه سوتا ، مارك دیتون گفت: "دشمنان امروز شركت ها نیستند ، این كشورهایی هستند كه فولاد خود را در آمریكا ریخته اند تا قیمت های شما را فشار دهند و شغل شما را از بین ببرند."

کارگران ذوب آهن برای ابراز نگرانی از کنار بارگاه وارد شهر شدند. با وجود سنگ آهن و فولاد که پایه و اساس اقتصاد در خط آهن است ، هیچ کمبود اشتیاقی در این تجمع وجود نداشت.

"رئیس جمهور اوباما ، هنگامی که به واشنگتن ، D.C بازگشتید ، با وزارت تجارت بنشینید و تعرفه های فولاد کره جنوبی را تعیین کنید!" سناتور مینه سوتا ، تام باك گفت.

خطوط لوله نفتی که در مینسوتا و بقیه کشور ساخته می شوند ، مصرف کنندگان زیادی از فولاد هستند و این کالاهای لوله‌ای کشور نفت از کشور جنوبی است.

doorprofile | 12:00 AM | ۱۳۹۸ چهاردهم آذر | ارسال نظر

 
 

انواع پروفیل برای ساخت درب و پنجره های دوجداره

آرشيو مطالب

ایمیل مدیر وبلاگ

صفحه نخست

doorprofile doorprofile

آذر 1398
آبان 1398
مرداد 1398
تیر 1398

 

  RSS 


جامعه مجازی موسیقی ایرانیان

Copyright © http://doorprofile.noteahang.com
All Rights Reseved.

ایجاد وبلاگ جدید | گزارش تخلف | نمایش لیست وبلاگ هاجامعه مجازی موسیقی ایرانیان