پروفیل درب

کاربرد پروفیل در ساخت درب های دو جداره


مدیر عامل شرکت فولاد ایالات متحده

ایالات متحده در مورد ویتنام به دلیل ریختن میخ های فولادی تحقیق می کند
24 ژوئن 2014 فولاد وزارت بازرگانی ایالات متحده (DOC) ، وظیفه ضد دامپینگ ، میخ های فلزی
وزارت بازرگانی ایالات متحده (DOC) تحقیق در مورد اعمال عوارض ضد دامپینگ و ضد تأخیر در ناخن های فولادی تولید شده در ویتنام را باز کرده است.

DOC این تحقیقات را در 18 ژوئن ، 20 روز پس از دریافت طوماری از یكی از بزرگترین تولیدكنندگان ناخن فولادی ایالات متحده Mid-Continent Steel & Wire، Inc. علیه شركتهای ویتنام ، تایوان ، كره جنوبی ، عمان ، مالزی ، ترکیه اعلام كرد. ، و هند

وب سایت خبری Thoi Bao Kinh Te Saigon (سایگون تامس) گزارش داد كه این دادخواست 15 شركت بزرگ ناخن فولادی ویتنامی را به صادرات به ایالات متحده با 115.3 درصد كاهش داد.


همچنین تعدادی از برنامه های دولتی را مشخص کرد که احتمالاً یارانه ناعادلانه ای به تولید کنندگان میخ های فلزی در این کشورها ارائه می دهند.

DOC تعیین می کند تا چه میزان این یارانه ها به طور ناعادلانه قیمت را پایین می آورند.

ایالات متحده آمریکا در سال 2013 حدود 34.7 میلیون دلار (یا 39000 تن) ناخن فولادی را از ویتنام وارد کرده است ، طبق آمار گمرک ، حدود 17 درصد از کل واردات ناخن فولادی این کشور در طول سال.

انتظار می رود کمیسیون تجارت بین المللی ایالات متحده نتایج اولیه تحقیقات خود را حداکثر تا 14 ژوئیه منتشر کند.

این نتایج مشخص خواهد کرد که آیا ناخن های ویتنامی صنعت داخلی ایالات متحده را آسیب می بینند یا تهدید می کنند.

اگر جواب منفی باشد ، پرونده برای ویتنام بسته خواهد شد.

این پنجمین کاوش ضد دامپینگ و ضد بارداری است که ایالات متحده از سال 2011 تاکنون در محصولات صنعتی ویتنام انجام داده است. بقیه لوله های فولادی با کیفیت کربن ، لوله های فشار از جنس استنلس استیل ، کیسه های PE و چوب لباسی استیل جوش داده شده اند.

فقط مورد اول وظایف گنجانده شده بود.

در اوایل سال جاری ، ایالات متحده 116.31 درصد وظیفه ضد دامپینگ خود را در واحدهای غیرمجاز کشف نشده تولید شده در ویتنام تمدید کرد.

وظیفه اجزای تشک برای اولین بار در دسامبر سال 2008 به ویتنام تحمیل شد.

وزارت بازرگانی آمریكا موظف است پس از پنج سال دستورالعمل های ضد دامپینگ یا ضدحرفه را حذف كند ، مگر اینكه این وزارتخانه و كمسیون تجارت بین الملل رأی دیگری بدهند.
سازندگان فولاد آمریکایی علیه دامپینگ مخالفت می کنند
24 ژوئن 2014 Steel U S Steel،
مدیر عامل شرکت فولاد ایالات متحده ، که اخیراً دو کارخانه در تگزاس و پنسیلوانیا را از کار درآورد ، از جمله کسانی است که قرار است شهادت دهند.

این شرکت "دامپینگ" - هجوم فولاد ساخته شده توسط خارجی را که در قیمت های زیر بازار قرار دارد - مقصر می داند که باعث کاهش بهره وری و سود تولید کنندگان فولاد داخلی می شود.

ایالات متحده استیل همچنین علیه کره جنوبی شکایت کرده است که آن را یکی از بدترین متخلفین در بین رقبای خارجی خود می نامد.

جان ویلکینسون مدیر گیاهان کارخانه لورین ایالات متحده استیل است. او می گوید فقط یک نتیجه "مناسب" برای این پرونده وجود دارد.

ویلکینسون می گوید: "و این بدان معنی است که این پرونده های تجارت را علیه کره جنوبی قرار دهید." وی افزود: "ما به ایالات متحده آمریکا فولاد و سایر شرکتهای فولادی فرصت جنگیدن در ایالات متحده را می دهیم ، ما به پشتیبانی داخلی خود باز می گردیم. ما درخواست کمک نمی کنیم. آنچه ما به دنبال آن هستیم فقط یک زمین بازی عادلانه برای مقابله با آن است. "

انستیتوی سیاست گذاری اقتصادی می گوید ، جمعی ، صنایع فولاد ایالات متحده در سال 2012 400 میلیون دلار و در سال 2013 1.2 میلیارد دلار از دست دادند و ضررهای بیشتری به همراه خواهد داشت ، مگر اینکه کاری انجام شود.

سازندگان فولاد آمریكا خواستار اجرای دقیق تر قوانین تجارت بین الملل هستند كه به گفته آنها به آنها كمك می كند تا بتوانند به رقابت بپردازند ، خصوصاً در جریان وقوع رونق شیل در آمریكا ، از جمله مناطق شیل اتیكا و ماركلوس كه از طریق اوهایو عبور می كنند.

انتظار می رود وزارت بازرگانی ایالات متحده تا اواسط ماه ژوئیه حکم صادر کند. راهپیمایی در مورد Range: اقدامات برای متوقف کردن دامپینگ فولاد در ایالات متحده.
24 ژوئن 2014 معدن فولاد ، وزارت بازرگانی ایالات متحده ،
رهبران کارگر می گویند هزاران شغل به دلیل ریخته شدن فولاد اضافی به بازار ایالات متحده در معرض خطر هستند. روز دوشنبه در خط آهن به منظور خواستار اقدام وزارت بازرگانی ایالات متحده ، تجمع برگزار شد.

تخمین زده می شود که بیش از 2،000 نفر از بخش معدن و فولاد در این محدوده حضور داشته باشند. این راهپیمایی بخشی از کمپین ملی Save Our Steel Jobs بود.

اگر کارهایی برای تنظیم محصولات خارجی فولاد در ایالات متحده با قیمت های زیر ارزش بازار انجام نشود ، مشاغل معدنی و تاکونیت مینسوتا می توانند در معرض خطر باشند. این موضوع مورد توجه بسیاری از آهنین قرار گرفته است.

"مارك دایتون" فرماندار - (DFL) مینه سوتا ، مارك دیتون گفت: "دشمنان امروز شركت ها نیستند ، این كشورهایی هستند كه فولاد خود را در آمریكا ریخته اند تا قیمت های شما را فشار دهند و شغل شما را از بین ببرند."

کارگران ذوب آهن برای ابراز نگرانی از کنار بارگاه وارد شهر شدند. با وجود سنگ آهن و فولاد که پایه و اساس اقتصاد در خط آهن است ، هیچ کمبود اشتیاقی در این تجمع وجود نداشت.

"رئیس جمهور اوباما ، هنگامی که به واشنگتن ، D.C بازگشتید ، با وزارت تجارت بنشینید و تعرفه های فولاد کره جنوبی را تعیین کنید!" سناتور مینه سوتا ، تام باك گفت.

خطوط لوله نفتی که در مینسوتا و بقیه کشور ساخته می شوند ، مصرف کنندگان زیادی از فولاد هستند و این کالاهای لوله‌ای کشور نفت از کشور جنوبی است.

doorprofile | 12:00 AM | ۱۳۹۸ چهاردهم آذر | ارسال نظر

بررسی سازه های فولادی

با استفاده از 54000 تن فولاد ، مقدار زیادی برای آن زمان.

برای پیوستن به کالابریا و سیسیل می توان از پل تنگه مسینا نیز به صورت فولادی ساخته شد. این یکی از شرکتهای بزرگ ساختمانی این قرن خواهد بود. کمترین فرضیه شامل یک پل با یک دهانه واحد به مساحت 3،300 متر با سازه فولادی ، دو برج پشتیبانی 380 متر ارتفاع ، همچنین از جنس فولاد ، دو خط بزرگراه از سه خط هر یک و یک خط راه آهن دو مسیر است.
حدود 300000 تن فولاد مورد سازه های فولادی نیاز است ، از این تعداد 130-140،000 تیر و ورق و 165،000 طناب. این طولانی ترین پل منفرد جهان و یک و نیم برابر پل آکاشی کایکی در کوبه آوجی (ژاپن) است که امروز بزرگترین جهان است. هزینه تخمینی در سال 1978 بالغ بر 1200 میلیارد لیر بود. امروز احتمالاً باید حداقل سه برابر شود.
10 دلیل ساخت با استفاده از فولاد

وبلاگ
 15 ژوئن 2016 Gernando Di Curzio 0 نظر
چه دلیلی وجود دارد که در دو قرن اخیر بیشتر و بیشتر از فولاد در ساخت و ساز استفاده شده است؟ بیایید سعی کنیم با در نظر گرفتن 10 جنبه به این سوال پاسخ دهیم:

1. پایداری ، زیبایی ، آزادی در طراحی
فولاد از نظر شکل ، بافت و رنگ به معماران آزادی زیادی سازه های فولادی می  بخشد.

ترکیبی از قدرت ، دوام ، زیبایی ، دقت و انعطاف پذیری به معماران پارامترهای گسترده تری می دهد تا ایده های خلاقانه را امتحان کنند و راه حل های جدیدی را توسعه دهند.

امکان ساخت خلیج های استیل طولانی باعث ایجاد فضاهای باز بزرگ ، بدون ستون های میانی یا دیوارهای یاتاقان می شود. توانایی آن برای خم شدن در مسافت معین ، ایجاد منحنی های تقسیم شده یا ترکیب های فرم آزاد برای نما ، قوس ها یا گنبدها ، آن را از هم جدا می کند.

شرایط و مراحل تولید بسیار کنترل شده باعث می شود که بیشترین مشخصات را رعایت کنند ، بنابراین نتیجه نهایی ساخت فولاد قابل پیش بینی و تکرارپذیرتر است و خطر تغییرپذیری در محل را از بین می برد.


2. سرعت و کارآیی
سازه های فلزی را می توان به سرعت و کارآمد در تمام فصول جمع کرد.

این عناصر در خارج از محل نصب پیش ساخته هستند و حداقل کار در سایت دارند. با توجه به نوع کاهش یافته ، بسته به نوع پروژه ، می توان ساخت سازه فلزی را در عرض چند روز و نه چند هفته ، با کاهش در نتیجه زمان ساخت و ساز در سایت از 20٪ به 40٪.

در منازل جداگانه ، از مکانهای پرتلاش ، فولاد اغلب نقاط تماس کمتری با زمین ایجاد می کند سازه های فولادی و میزان خاکبرداری مورد نیاز را کاهش می دهد. علاوه بر این ، فولاد سازه دارای وزن سبک تر نسبت به سایر مواد مانند بتن بوده و پایه های ساده تر و کوچکتر را امکان پذیر می کند.

این کارکردها در حین اجرای آثار ، به یک کارآیی چشمگیر از منابع و مزایای اقتصادی از جمله سرعت برنامه ریزی و طراحی ، کاهش هزینه های مدیریت سایت ساخت و ساز و بازگشت سریع تر سرمایه گذاری ها تبدیل می شوند.

3. قابلیت انعطاف پذیری و قابلیت دسترسی
عملکرد یک ساختمان می تواند به شدت و به سرعت تغییر کند. مستاجر ممکن است تصمیم به ایجاد تغییراتی دهد که بارهای کف را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. با توجه به نیازهای مختلف استفاده از فضا ، می توان دیوارها را تغییر داد تا فضاهای داخلی جدید ایجاد شود.

سازه های ساخته شده از فولاد می توانند این تغییرات را برآورده سازند. تیرهای فولادی غیر کامپوزیت می توانند از کامپوزیت با اسلب کف موجود ساخته شوند. برای استحکام بیشتر می توان صفحات پوششی را روی تیرها اعمال کرد. تیرهای پشتیبانی می توانند به راحتی با سازه های اضافی تقویت شوند و یا حتی برای پشتیبانی از بارهای اصلاح شده جابجا شوند. سازه های فلزی امکان دسترسی آسان و اصلاح سیستم های الکتریکی موجود ، کابل های شبکه رایانه ای و سیستم های ارتباطی را فراهم می آورد.

4. بیشتر مکان های باز ، ستون های کمتری
سازه های فلزی (یا بخش هایی) برای پوشش مسافت های طولانی روشی زیبا و مقرون به صرفه ارائه می دهند. به لطف خلیج های فولادی گسترده ، می توان فضاهای باز بزرگی را با چند ستون ایجاد کرد. بیشتر و بیشتر مشتریان به فضای بیش از 15 متر بین ستونها احتیاج دارند. در ساختمانهای یک طبقه ، استفاده از تیرهای گرم نورد امکان ساخت دهانه های بیش از 50 متر را فراهم می کند. خرپاها یا سازه های شبکیه می توانند آنها را تا 150 متر گسترش دهند. به حداقل رساندن تعداد ستون ها ، تقسیم و شخصی سازی فضاها آسان تر می شود. ساختمانهای ساخته شده از فولاد اغلب سازگارتر هستند و احتمال تغییر بیشتر در طول زمان ، طول عمر سازه را افزایش می دهد.

5- قابل قبول بودن تا نامحدود بودن
هنگامی که یک ساختمان فولادی تخریب شود ، می توان سازه های فولادی  از اجزای آن در مدار بازیافت صنعت فولاد استفاده مجدد یا القا کرد تا ذوب و مجدداً مورد استفاده قرار گیرد. می توان فولاد را تا بی نهایت بازیافت کرد

doorprofile | 12:00 AM | ۱۳۹۸ هفتم آذر | ارسال نظر

دربافت جایزه در صنعت فولاد ضد زنگ

مانوئل وازکز ، دانشجوی مهندسی مکانیک در دانشگاه کدیز ، برنده جایزه III Acerinox
IMG_5312
مانوئل وازکز و برناردو ولاکزز
در تاریخ 25 ژانویه ، جایزه III Acerinox در دانشکده عالی مهندسی دانشگاه Cizdiz در پردیس Puerto Real ، به مانوئل وازکز برای پروژه خود "شبیه سازی توسط عناصر محدود از روند نورد فولاد ضد زنگ دوبلکس اهدا شد. "

این رویداد به ریاست معاون صدراعظم انتقال فناوری و نوآوری ایالات متحده انجام شد. آقای خاویر پرز فرناندز ، مدیرعامل Acerinox ، S.A. آقای برناردو والیزوکز ، رئیس مؤسسه مهندسی در اسپانیا ، آقای کارلوس دل الاسلامو ، مدیر دانشکده عالی مهندسی دانشگاه Cádiz آقای خوان خوزه دومونگوئز و مدیر کارخانه Acerinox اروپا و مدیر تولید از گروه Acerinox D. آنتونیو مورنو.

آقای برناردو والیزکز گفت: "از جمله اقدامات بسیار ارزشمند برای یک شرکت سرمایه گذاری در آینده است و دانشجویان بخش مهمی از آن را تشکیل می دهند ، در دانشگاه ها جایی است که استعدادهای فردا ساکن هستند که مشکلات موجود را حل می کند. جامعه و فقط به فرصتی برای این کار احتیاج داریم و از Acerinox قول می دهیم که این فرصت را بدهیم ... "همچنین توضیح داد که" دانشگاه زمینه ای است که ما باید از آن مراقبت کنیم تا محصول خود را که از جنس استنلس استیل است ارتقاء دهیم ... "، از Acerinox" فکر می کنیم که بهترین مکان برای گفتن آن جایی است که تصمیمات فردا جعل شده و اتخاذ خواهد شد ، یعنی در دانشگاه می گویند ، این سرچشمه دوره های آموزشی است که آنها از سدینوکس ارائه می دهند ... ، و این سرچشمه جایزه Acerinox است ، امروز ما جشن می گیریم در اینجا نسخه سوم. ما از زمان تأسیس بیش از انتظارات ما هستیم و امیدواریم که سالها زنده بماند "برای این" ما پشتیبانی دانشگاه پروژه برنده جایزه نمونه ای از همکاری بین دانشگاه و شرکت است ، در این مورد Titania ، ... ، و ما شرکتهایی را تشویق می کنیم که بر روی این فرمول نیز شرط می بندند ... "D. D. Bernardo با خطاب به پروژه برنده گفت:" یک فناوری از آینده بزرگ در صنعت ما ، شبیه سازی فرآیندهای تولید با استفاده از عناصر محدود ، این یک فناوری جدید نیست اما امروزه به دلیل پیشرفت در ظرفیت ، سرعت و هزینه پردازش داده ها مهمتر است ... "،" امیدواریم این پروژه مسیرهای بسیاری را باز می کند که به ما کمک می کند تا بهتر و بهتر تولید فولاد ضدزنگ را بشناسیم. " سرانجام وی از داوران بخاطر کارشان تشکر کرد.

از طرف وی ، آقای کارلوس دل ایلامو ، پس از اذعان به فرصت شرکت در این رویداد و بازدید از بخشی از امکانات دانشگاه ، در مورد روند انتخاب و بررسی صحبت کرد و علاوه بر نامگذاری پروژه برنده ، وی را بیان کرد. ذکر ویژه به پنج فینالیست دیگر ، "ماریا ایزابل ماتئوس از دانشگاه وادادولید ، فرانسیسکو اربسو از دانشگاه اویودو ، گونزالو کانوسا از دانشگاه پلی تکنیک مادرید ، ایگناسیو ایگویا از دانشگاه لا Rioja و Jesús Matoso از دانشگاه Cizdiz. " از سوی دیگر ، وی خاطرنشان کرد: "جایزه ای که امروز اعطا می شود نمونه خوبی از تخیل است و تخیل چیزی غیر از توانایی ایجاد چیزی نیست که وجود داشته باشد ، جایزه ای که در آن شرکت ، Acerinox و مؤسسه اصلی وجود دارد. برای توسعه جامعه نیز دانشگاه دانش به دلیل علاقه عمومی مثال زدنی از همکاری و همکاری است ، امیدوارم که این جایزه به عنوان محرک برای کسانی که در حال حاضر در این دانشگاه مشغول آموزش هستند و ممکن است شایسته فردا باشد نیز باشد این تمایز تعالی که امروز جشن می گیریم. "

آقای خوان خوزه دومانگوئز از همه بخاطر حضور در نسخه سوم جایزه Acerinox "روزی که در آن ما همچنان به ایجاد تاریخ مدرسه خود می پردازیم" تشکر کرد ... زیرا امروز یک روز بزرگ برای مدرسه ما است ، زیرا ما تحویل یک جایزه به یکی از ما را جشن می گیریم دانش آموزان ، اقدامی که در آن هر مدیر احساس غرور و افتخار می کند و می بیند که یکی از دانشجویانش به عنوان یک فارغ التحصیل موفق "در حال حاضر" قادر به انتقال دانش خود به جامعه ما است "و خطاب به مانوئل گفت:" او جوهر را نشان داده است مهندس ، توانایی انتقال دانش خود به جامعه "با بیان اینكه" این جایزه به معنای اتمام موفقیت آمیز مرحله شما به عنوان یك فارغ التحصیل است ، مرحله ای كه ما شما را به عنوان مهندس جعل كرده ایم و بدون تردید كار شما ، فداكاری شماست. و اشتیاق اجازه داده است تا با یک پروژه درجه نهایی با کاربرد مستقیم صنعت ، به طرز خارق العاده ای نتیجه بگیرد. " وی "همکاری فوق العاده مربیان خود خوزه ماریا سانچز ، خاویر بوتانا و پدرو آستولا را توسط تایتانیا تشخیص داد که توانسته اند شما را راهنمایی کنند" با تشکر از "تایتانیا به ما اجازه همکاری در بسیاری از پروژه های مشترک" و Acerinox را داد ". تحویل این صفحه سوم

doorprofile | 12:00 AM | ۱۳۹۸ ششم آبان | ارسال نظر

پلاسمای برش: چه چیزی باید یک ظاهر شبیه را جستجو کند؟

پلاسمای برش: چه چیزی باید یک ظاهر شبیه را جستجو کند؟

برش پلاسما: برش باید به چه صورت باشد؟
اگر تازه وارد دنیای برش پلاسما نشده اید ، ممکن است تعجب کنید که "برش پلاسما چه خوب است؟"

پلاسما اکسیژن معمولی
این نوع برش پلاسما از دهه 1980 آغاز شده است. پیشرفت های فناوری بدان معنی است که این روش برش پلاسما اکنون می تواند فولاد را بیش از دو اینچ ضخامت کند. برش های نتیجه گیری معمولاً بسیار تمیز است ، بدون گرد شدن لبه های بالا ، لبه های بدون کش و لبه های کمترین لبه.

پلاسما هوا
این نوع برش پلاسما از هوا به عنوان گاز اصلی استفاده می کند و مقرون به صرفه ، همه کاره و قابل حمل است. به طور معمول ، کیفیت برش پلاسما هوا بستگی به فردی دارد که این برش را انجام دهد. اگر دست فرد در حال لرزیدن باشد ، برش لبه ای زبر خواهد داشت. اما اگر مشعل روی دستگاه برش دقیق نصب شده باشد ، برش نرم و صاف تری خواهید داشت. در فولاد ، این نوع برش باعث لبه سخت شده مورد نیترید می شود و روی آلومینیوم و فولاد ضد زنگ باعث اکسیداسیون خواهد شد.

پلاسما با کیفیت بالا
برش پلاسما با کیفیت بالا همه چیز در مورد صحت و سقم است ، بنابراین می توانید از این امر انتظار بهترین برش را دارید. بسیاری از ضخامت های فلز قابل برش هستند و لبه ها بدون خش و مربع هستند. همچنین می توانید از دقت 0.010 + در حد یک اینچ انتظار داشته باشید و انواع دیگر برش پلاسما را برای دقت ضرب و شتم کنید.

عوامل دیگر
و همچنین نوع برش پلاسمائی که انجام می دهید ، قطع نهایی نیز به عوامل مختلف دیگری از جمله کیفیت جدول برش و اجزای آن ، نرم افزار مورد استفاده و سن سیستم بستگی دارد. به همین دلیل اگر می خواهید برش پلاسما بهترین نتیجه ممکن باشد به متخصصان اعتماد کنید.

برش پلاسما از ShapeCUT
اگر می خواهید از مزایای برش پلاسما با کیفیت بالا استفاده کنید ، امروز با شماره 1800 ShapeCUT (1800 742 732) با ShapeCUT تماس بگیرید. به عنوان کارشناسان همه چیز در زمینه برش فلز ، می توانید مطمئن باشید که ما می دانیم چه کاری انجام می دهیم و دقیقاً نتیجه مورد نظر را می گیرید. با بیش از 20 سال تجربه و آخرین فن آوری در دسترس ما ،
فلز دریایی: مشارکت بین استیل و دریای
28 ژوئیه 2016

فلز دریایی: مشارکت بین فولاد و دریا
به عنوان یکی از مهمترین مرکز برش و پردازش فولاد کوئینزلند ، در ShapeCUT ما وسواس فلز را داریم. در سرزمین معروف به سواحل زیبای خود ، طبیعتاً کنجکاو هستیم که در هنگام ترکیب با آبهای خلیج مورتون ، دریای مرجان و فراتر از آن چه اتفاق می افتد برای فلز متخصص ما رخ می دهد. 21 متشکرم ، بسیار ساده تر است که نشان دهید آب دریا و فولاد ضد زنگ همه کاره و استثنایی از طریق اینفوگرافیک زیرکانه انجمن جهانی فولاد چه چیزی را ایجاد می کند ، و جزئیات بیراهه ها و ظواهر این است که چرا شما باید فولاد را به همان اندازه که ما انجام می دهیم جشن بگیرید - به خصوص هنگام مخلوط کردن با اقیانوس.

حمل و نقل برای تبدیل دریا
در حالی که دریاها زمانی توسط کشتی های آهن اداره می شدند ، از حدود اواسط دهه 1900 ما از فولاد استفاده می کردیم تا به عنوان یک ماده سبک تر و ارزان تر از آن استفاده کنیم. با توجه به حجم کشتی های باری فولادی روی آب - همانطور که این مطلب را می خوانید ، پنج یا شش میلیون کانتینر حمل و نقل فولادی از سطح بین المللی A تا B درحال پرواز است - این شهادت واقعی برای سرسختی و مفید بودن فولاد در هنگام اقیانوسهای ما است. و این دقیقاً بالاتر از امواج است.

فولاد غرق شده شگفتی هایی را برای زندگی دریایی در سواحل دلاور در ایالات متحده انجام داده است. در حالی که 714 اتومبیل قدیمی مترو NYC در کف اقیانوس ممکن است کمی عجیب به نظر برسد ، به لطف ساختار فولادی آنها ، آنها به یک روش مبتکرانه برای بازیافت برای بهبود محیط ، افزایش تعداد مرجان ، ماهی و سخت پوستان 400 برابر تبدیل شده اند. چیزی که آنها تنها چند سال عقب بودند.

انرژی مجدد در امواج
این تنها زندگی دریایی نیست که از فولاد نیز سود می برد. فولاد منبع مورد نیاز برای بازیابی انرژی تجدید پذیر جزر و مدی است که برای انواع سازه ها از جمله قطب ها و حتی تیغه های توربین استفاده می شود و 80٪ از مواد مورد استفاده را تشکیل می دهد. استفاده از فولاد در رابطه با اقیانوس مطمئناً به یک منبع ارزشمند تبدیل می شود ، زیرا ما همچنان به جستجوی منابع انرژی برای کره زمین می پردازیم: فولاد برای پایداری مهم است.

البته این واقعیت ها فقط نوک کوه یخ در هنگام صحبت از فولاد و دریا است. از صخره های مصنوعی ضد طوفان گرفته تا دفاعی سیل ، به راحتی می توان فهمید که چرا فلز چنین فلزی باورنکردنی است و برای زیرساخت اقیانوسهای ما هم زیر آب و هم از اهمیت بالایی برخوردار است.

ShapeCUT از فولاد شما بهترین استفاده را می کند ، چه از نظر آب و یا خشکی
با وجود یک تیم متخصص ، انبوهی از صفحات فولادی و امکان انعطاف پذیری بین یک درخواست منحصر به فرد و برنامه های کاربردی برای سفارشات فله ، ShapeCUT تنها مکانی است که می توانید برای پردازش با کیفیت باورنکردنی فولاد ، پروفیل و برش لیزری در کوئینزلند استفاده کنید. .

doorprofile | 12:00 AM | ۱۳۹۸ سي و يکم مرداد | ارسال نظر

مزایای بی شمار میلگرد

گوشه های پیش ساخته کارخانه ممکن است انتخاب طبیعی به نظر برسند ، اما اینمیلگرد می تواند زمان و هزینه سرب اضافی را برای هر اندازه یا پیکربندی به غیر از تقویت هشت سیم معمولی هشت یا 12 اینچی ، نیاز داشته باشد. این میلگرد به خصوص در مورد تنظیمات قلاب و چشم قابل تنظیم سفارشی است.


دیوارهای تقاطع
TMS Code اجازه می دهد تا بخش های تقویت شده سیم T- افقی پیش ساخته ، جایی که یک دیوار سنگ تراشی بدون بار داخلی برای پشتیبانی جانبی از دیگری عبور می کند. با این حال ، این ممکن است بهترین انتخاب باشد. چنین بخشهای T معمولاً در طول ساخت و ساز در دیواره طولی 16 اینچ در مرکز تعبیه شده اند و می توانند قسمت پیشانی بخش T را حدود 24 اینچ بکشند تا دیوار تقاطع ساخته شود.

بسیاری از ماسون ها موافقت می کنند که مقاطع سیم در معرض خطر ممکن است ، به خصوص در ارتفاع چشم ، در محل خطرناک باشد. خوشبختانه ، کد TMS همچنین اجازه می دهد پارچه سخت افزاری گالوانیزه مش ¼ اینچی برای دیوارهای جالب بدون بار داخلی (به شکل 6 مراجعه کنید). علاوه بر این ، کد TMS برای دیوارهایی که از تقاطع انتقال برشی مورد نظر هستند ، به لنگرهای تسمه Z احتیاج دارد. طرح بند Z ، نگرانی های ایمنی مشابه را با بخش های T در معرض ایجاد می کند.

با این حال ، آنها فقط در صورت میلگرد استفاده از طرح نیاز میلگرد به استفاده از برش دارند ، که اغلب توسط جامعه طراحی اشتباه درک می شود. در صورت استفاده ، اتصالات مش معمولاً بهترین انتخاب هستند. آنها به راحتی در دسترس ، ساده و مقرون به صرفه برای نصب هستند و می توان با اطمینان از جاده خم کرد تا اینکه دیوار تقاطع به ارتفاع خود برسد.

برای تقاطع دیوارهای باربر داخلی ، معمولاً پشتیبانی جانبی از حمایت از اعضای میلگرد قاب بندی بدست می آید و برای پشتیبانی جانبی به دیوارهای تقاطع وابسته نیست.

گزینه های پایان
دو مورد متداول برای تقویت سیم ، گالوانیزه آسیاب و گالوانیزه گرم است. دسته اول توسط TMS Code برای اکثر برنامه های داخلی که در تماس با رطوبت یا رطوبت زیاد نیست ، مجاز است. اتمام های گالوانیزه آسیاب استاندارد از طریق الکترو گالوانیزه تولید می شود ، فرایندی که لایه ای از روی به فولاد وصل می شود وقتی جریان الکتریسیته از طریق محلول شور / روی با یک آند روی و رسانای فولادی اجرا شود. این فرآیند زمانی انجام می شود که سیم در حالت خام خود باشد ، قبل از ساخت (یعنی برش داده شده و به شکل جوش داده شود) به تقویت سیم.

گالوانیزه گرمازدگی برای کلیه برنامه های خارجی و همچنین دیواره های داخلی در معرض رطوبت یا رطوبت زیاد لازم است. این فرایند پوشش فولاد با یک لایه سنگین با غوطه ور کردن آن در حمام روی مذاب است. این فرآیند پس از ساخت سیم به منظور تقویت آرماتور انجام می شود.

در چند برنامه منحصر به فرد ، فولاد ضد زنگ ممکن است ارزش ارائه دهد. گرچه بسیار گران است ، ممکن است در محیط هایی با خوردگی بالا یا در جاهایی که نیازهای مغناطیسی لازم نیست ، ضروری باشد.


مزایای بی شمار
متأسفانه ، همه کسانی که سیم تقویتی میلگرد را طراحی یا مشخص نکرده اند ، از تغییر به CMU تقویت شده سرعت می گیرند. جیب های زیادی در کشور وجود دارد که شکل خرپای قدیمی و / یا سیم سنگین هنوز استفاده می شوند. شکل 7 مزایای نردبان و مضرات خرپا را به همراه استاندارد نه قایق استاندارد در مقابل تقویت سیم سنگین بررسی می کند.

علاوه بر این ، سیم نردبان به شکل میله و میله های نه سنج دارای مزایای دیگری از جمله هزینه های تولید کمتر ، بسته بندی و حمل و نقل است. وزن سبک تر بسته نرم افزاری ، هنگام جابجایی در محل کار ، خطر صدمه به کمر را کاهش می دهد. پیکربندی نردبان همچنین نصب سیم ، میلگرد و گروت را ساده می کند. این به نوبه خود ، بهره وری آجر را افزایش می دهد.

doorprofile | 12:00 AM | ۱۳۹۸ بيست و سوم مرداد | ارسال نظر

تمیز کردن فولاد ضد زنگ بیرونی

عملکرد بصری فولاد ضد زنگ

در فضای باز به پنج عامل درهم بستگی دارد:

• انتهای سطح - صاف و تمیز و عاری از شکاف.
• انتخاب درجه - مناسب برای محیط زیست.
• طراحی مناسب - شستشوی باران و تخلیه یکنواخت.
• برنامه نگهداری - تمیز کردن منظم.
• انتظارات کاربر نهایی.
در این مقاله فنی ، پیشنهادهایی در مورد برنامه تعمیر و نگهداری برای تمیز کردن فولاد ضد زنگ بیرونی ، همراه با برخی از توصیه های مربوط به اقدامات درمانی در صورت لکه های فراتر از نگهداری منظم یا در جایی که چنین نگهداری انجام نشده است ، ارائه می شود.

تعمیر و نگهداری: از بین بردن روتین آهک


اگر به طور مرتب شسته شود ، فولاد ضد زنگ ظاهر خود را به بهترین شکل حفظ می کند. هنگام شستشو از صابون یا مواد شوینده یا محلول آمونیاک 1٪ در آب گرم و کم کلرید با پارچه یا برس نرم استفاده کنید تا از خراشیدن سطح خودداری کنید.

اگر سطح پس از آن خشک شود ، اسمیر کاهش می یابد. این روش درمانی برای فولاد ضد زنگ لخت است ، اما باید با سطوح رنگی دقت کرد.

سطوح رنگی و بسیار صاف (به عنوان مثال BA یا شماره 8) که در معرض مسواک زدن یا ساییدگی بیش از حد قرار دارند ممکن است براق شود یا حتی خراشیده شود. سفید کننده ها توصیه نمی شوند.

سادگی با پاک کردن پارچه مرطوب کافی نیست زیرا رسوبات خورنده را بدون از بین بردن آنها آغشته می کند.

جدول 1 از بولتن فنی ASSDA ‘Staining Staining (راهنمایی برای فرکانس توصیه شده برای تمیز کردن استیل ضد زنگ بیرونی). این بولتن برای مشاهده یا بارگیری از وب سایت ASSDA در دسترس است.

 

گریس ، فیلمهای روغنی و سایر آلودگیهای ارگانیک


روغن ها و گریس ها توسط فرمولاسیون قلیایی یا آب داغ و مواد شوینده یا در صورت لزوم توسط حلال های هیدروکربنی مانند الکل ، استون یا رقیق کننده ها یا روغن اکالیپتوس از بین می روند. در همه موارد سطح باید با آب تمیز شستشو داده شود و ترجیحاً خشک شود.

برای تمیز کردن جلا از نظر جهت ، پاک کردن در امتداد جهت لهستانی با آب تمیز بسیار گرم و یک پارچه نرم و جاذب یک گام نهایی خوب برای کاهش اسمیر است.

گرمای حاصل از سشوار یا اسلحه چسب ممکن است بقایای چسب را از روی برچسب ها یا فیلم های محافظ برای از بین بردن نرم کند.

پس از قرار گرفتن در معرض تخریب اشعه ماوراء بنفش در معرض نور خورشید ، چسب ها ممکن است به احتمال مشابه لکه های گریس یا حتی ساییدگی ، با احتمال وجود لکه روشن یا خراش ، به درمان مشابهی نیاز داشته باشند.

مقیاسهای چسبنده و ملات

مقیاسهای چسبنده و ملات ممکن است از نظر شیمیایی از بین بروند اما با استفاده از مواد شیمیایی حاوی کلریدها استفاده نمی شود.

هرگز از مایعات تمیز کننده آجر که حاوی اسید هیدروکلریک هستند استفاده نکنید. گرم 25٪ اسید استیک (سرکه) یا 10٪ گرم اسید فسفریک در از بین بردن مقیاس آب سخت و لکه های ملات خشک موثر است.

پس از شستشوی اسید ، سطح باید با محلول آمونیاک رقیق یا بی کربنات سدیم خنثی شود ، آبکشی و خشک شود.

کار درمانی

لکه های سطح قهوه ای که در هنگام قرار گرفتن در معرض اتمسفر روی فولاد ضد زنگ ایجاد می شوند ، لکه های زنگ زدگی زیبایی هستند.

این "رنگ آمیزی چای" قهوه ای روی فولادهای ضد زنگ همانطور که با ساختار فولاد کربنی ممکن است رخ دهد ، به آسیب ساختاری بالقوه نمی رسد.

روش های ذکر شده در زیر ممکن است شما را از بین ببرد که رنگ آمیزی چای را از بین ببرد. اما اگر پیشرفت خسارت فراتر از این توصیه‌ها باشد ، بهتر است پیمانکار باتجربه استخدام کنید.

تمیز کردن سطوح تخت رنگ زنگ زده


قبل از تغییر سطح زیرین ، عمل زودرس پس از شروع رنگ آمیزی چای مطلوب است.

اگر سطح آن سوراخ شود ، احتمالاً به بازپرداخت مکانیکی احتیاج دارد. پس از تمیز کردن مکانیکی از رنگ آمیزی چای ، بهتر است سطح آن را با استفاده از یک ژل اسید نیتریک یا در صورت قابل حمل بودن کالا با غوطه وری در یک حمام اسید نیتریک غیرفعال کنید. در مورد قرار گرفتن در معرض دریایی ، انفعال بسیار توصیه می شود.

بر خلاف سایر اسیدها ، اسید نیتریک یک اسید پاک کننده قوی و اکسید کننده است و از مزایای دیگری برخوردار است که ماده منفعل کننده آن است.

انستیتوی نیکل پیشنهاد کرده است که با استفاده از اسید فسفریک یا اگزالیک 10٪ و به دنبال آن یک محلول آمونیاک 1٪ خنثی و سپس یک آبکشی ممکن است زنگ زدگی از بین برود.

از طرف دیگر می توان از یک پاک کننده ملایمی مانند اسید سولفامیک (که در بعضی از پاک کننده های قابلمه استفاده می شود) استفاده کرد و با کمی دقت برای جلوگیری از تغییرات موضعی ظاهر شد. هرگز از اسیدهای هیدروکلریک یا سولفوریک استفاده نکنید.

درمانهای شیمیایی اختصاصی نیز اغلب براساس اسید سیتریک یا سایر ترکیبات کلات وجود دارد. اگرچه این عوامل به معنای از بین بردن آهن آزاد و سایر مواد خارجی منفعل می شوند ، اما فیلم اکسید سطحی را تقویت نمی کنند.

استفاده از اسیدهای مایع در سایت به طور کلی رضایت بخش نیست زیرا زمان تماس کوتاه است و ممکن است اسید خالی شود و به اجزای مجاور آسیب برساند.

بر خلاف فرآیند ترشی اسید هیدروفلوریک که پس از جوشکاری مورد استفاده قرار می گیرد ، یک فرآیند غیرفعال کردن اسید نیتریک به طور معمول ظاهر سطح فولاد ضد زنگ را تغییر نمی دهد ، اگرچه ممکن است سطح صیقلی آینه ای را پوشانده باشد. آزمایشات دقیق در مناطق ناخوشایند قبل از تمیز کردن در مقیاس کامل توصیه می شود.

الکترو پولیش توسط برخی از پیمانکاران نیز برای صاف کردن لبه های خشن و تمیز کردن و غیرفعال کردن استفاده می شود
سطح می توان آن را در سایت یا معمولاً مخازن ساخته شده با هدف انجام داد.
پس از آن - جلوگیری از عود

اگر رنگ آمیزی چای رخ داده است ، یک یا بیشتر از پنج عامل ذکر شده در مقدمه ، هنگام طراحی و ساخت یا سازه ، به اندازه کافی مورد توجه قرار نگرفته است.
برای بهبود ساختار ، اقدامات زیر برای جلوگیری از عود مجدد انجام می شود:
• فرکانس نگهداری را افزایش دهید.
• سطح انتهایی را بهبود بخشید - پولیش مکانیکی و درمان شیمیایی در محل.
• طراحی سازه را تغییر دهید - قسمت آسیب دیده سازه را مجدداً طراحی و جایگزین کنید.
• انتخاب درجه بهبود - ساختار را با درجه مناسب تر از فولاد ضد زنگ جایگزین کنید.


در بالا: نصب و راه اندازی موفق از جنس استنلس استیل در یک برنامه خارجی.

اگر در نظر گرفتن مراحل فوق الذکر بیانگر نتیجه غیر اقتصادی باشد ، می توان از جنس استنلس استیل رنگ آمیزی کرد.

سیستم های رنگی با استفاده از لاک و کت های بالای پلی اورتان در دسترس هستند و با موفقیت مورد استفاده قرار گرفته اند ، اما مراقبت و درک لازم است.

نقاشی از فولاد ضد زنگ گامی است که فقط باید بعنوان آخرین گزینه از آن استفاده کرد زیرا غیرقابل برگشت است.

doorprofile | 12:00 AM | ۱۳۹۸ دوازدهم مرداد | ارسال نظر

   مطالب قدیمی تر
 
 

انواع پروفیل برای ساخت درب و پنجره های دوجداره

آرشيو مطالب

ایمیل مدیر وبلاگ

صفحه نخست

doorprofile doorprofile

آذر 1398
آبان 1398
مرداد 1398
تیر 1398

 

  RSS 


جامعه مجازی موسیقی ایرانیان

Copyright © http://doorprofile.noteahang.com
All Rights Reseved.

ایجاد وبلاگ جدید | گزارش تخلف | نمایش لیست وبلاگ هاجامعه مجازی موسیقی ایرانیان